Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

04/09/2018 Aktualności

3 września po wakacyjnej przerwie uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Przystajni rozpoczęli kolejny rok szkolny 2018/2019. Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 8.00 Msza Święta odprawiona w hali sportowej, podczas której wprowadzony został Poczet Sztandarowy.
Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Monika Rabenda, która gorące słowa powitania skierowała w stronę uczniów, rodziców, grona pedagogicznego  oraz zaproszonych gości. Szczególne słowa zostały skierowane do  pierwszoklasistów, którzy zaczynają przygodę z nauką w naszej szkole. Pani Dyrektor w przemówieniu życzyła sukcesów, motywacji i zapału do pracy  w nowym roku szkolnym. Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Przystajń – p. Henryk Mach,  Proboszcz  Parafii Przystajń  ks. Zbigniew Mozol oraz  Przewodniczący Rady Rodziców p. Mariusz Chęciński. Pan Henryk Mach w swoim przemówieniu również przywitał naszych uczniów, rodziców i nauczycieli życząc, aby  kolejny rok szkolny był czasem zdobywania wiedzy, umiejętności   oraz rozwijania  pasji i zainteresowań. Po części oficjalnej  uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.

 W nowym roku szkolnym wszystkim uczniom oraz nauczycielom  życzymy wielu sukcesów, wytrwałości , ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

Podziel się na: