Konkursy

 

KONKURSY, CZYLI CHWALIMY SIĘ OSIĄGNIĘCIAMI UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY 🙂 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

SEMESTR I  2017/2018

  • KONKURSY SZKOLNE:
    Szkolny Konkurs Plastyczny „Jesień w kolorze złocistym” dla klas I-III SP
    I miejsce: Maja Chuda kl. I b, Julia Pilarz kl. I a, Dominika Kotarska kl. IIIa; Jakub Matusiak kl. III d;
    II miejsce: Maria Ligus kl. III a, Kacper Galiczak kl. Ia, Małgorzata Nowak kl. Ia, Maja Okaj kl. IIIb
    III miejsce: Adam Księżarek kl. I b, Alicja Łuczak kl. III a, Denis Skrzydeł kl. IIIb, Ewelina Leśniak kl. IIIb, Julia Kapuścik kl. IIIc;
    Szkolny Świetlicowy Konkurs Plastyczny dla uczniów SP „Kalosz św. Mikołaja”
    I miejsce: Emilia Ćwieląg kl. Va, Vanessa Janic kl. IIIa, Konrad Mann kl. IIIc, Emilia Kurpiel kl. Ib;
    Szkolny Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej „Mieszkańcy drzew” dla uczniów klas IV-VI SP
    I miejsce – Weronika Jelonek kl. Va
    II miejsce – Karol Wurszt kl. Va
    III miejsce – Wiktoria Hamela kl. Va
    Szkolny Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej „Mieszkańcy drzew” dla uczniów klas VII SP i II – III Gimnazjum
    I miejsce – Ewa Knopik kl. IIIB
    II miejsce – Kinga Grajcar kl. IIB
    III miejsce – Patryk Lizurej kl. IIIA i Julianna Tekieli kl. IIIA
    Konkurs Fotograficzny „Sleeveace w bibliotece szkolnej” dla uczniów kl. VI-VII SP i II-III Gimnazjum
    I miejsce – Julianna Tekieli kl. IIIA Gimnazjum, Ewa Knopik kl. IIIB Gimnazjum
    Konkurs plastyczny „Polish legends” dla uczniów klas SP
    I miejsce – Alicja Łuczak kl. IIIa
    II miejsce – Vanessa Janic kl. IIIa, Dominika Kotarska kl. IIIc
    III miejsce – Sonia Grajcar kl. IIIc, Ada Grzesiak kl. IIIa;

 

  • KONKURSY GMINNE (MIĘDZYSZKOLNE)
    Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Zaczarowany świat baśni Andersena” w ramach VI Gminnego Turnieju Baśniowego
    III miejsce – M. Wystalska kl. VIa
    Wyróżnienie – P. Kozińska kl. Va
    VI Gminny Turniej Baśniowy
    II miejsce – Anna Antczak kl. IVc
    III miejsce – Dominika Matuszczyk kl. VIIa, Karolina Leśniak kl. VIIb

 

  • KONKURSY POZASZKOLNE

Ogólnopolski Konkurs „Zapobiegajmy pożarom”
I miejsce – J. Matusiak kl. IIId, E. Ćwieląg kl. Va
II miejsce – J. Pilarz kl. Ia, K. Grajcar kl. IIB
III miejsce – Sz. Jędrak kl. IIId, W. Ligus kl. Vb, R. Krawczyk kl. VIIb
Konkurs „Eko – bajka” dla uczniów klas IV – VI SP
Wyróżnienie – Marta Wystalska kl. VIa
VII Powiatowy Konkurs Komputerowy „Pocztówka świąteczna”
I miejsce – Małgorzata Siódmak kl. Va
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla uczniów SP
Do II etapu zakwalifikowały się : D. Matuszczyk kl. VIIb i B. Mićka kl. VIb;
Uczennica klasy VII – Dominika Matuszczyk zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego;
Wojewódzki Konkurs Biblijny dla uczniów SP
K. Świtalski – etap szkolny i rejonowy
W. Krawczyk – etap szkolny i rejonowy
K. Małyska – etap szkolny i rejonowy
K. Leśniak – etap szkolny
Powiatowy Konkurs Historyczny „Księstwo Warszawskie. W 210 rocznicę utworzenia małego państwa wielkich nadziei” dla uczniów Gimnazjum
II miejsce – K. Pigieł kl. IIIA
III miejsce – P. Szklarski kl. IIIB
Wyróżnienie – M. Kierat kl. IIIA, K. Kozak kl. IIIB
Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy parki krajobrazowe Polski”
II miejsce – J. Tekieli kl. IIIA, A. Ślusarczyk kl. IIA, N. Wasylów kl. IIB, K. Drynda kl. IIA;
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii
do II etapu przeszła Aleksandra Urbańczyk kl. IIIA, Weronika Jelonek kl. IIIA i Krystian Kozak z kl. IIIB;
Krystian Kozak kl. IIIB zakwalifikował się do finału Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
Powiatowy Konkurs „Gra(sz) o tron”
IV miejsce – K. Pigieł kl. IIIA, W. Jelonek kl. IIIA, N. Radzioch kl. IIIB;

  • ZAWODY SPORTOWE SP
    Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt miejsce IX – Daria Cioch, Patrycja Kazimierczak, Aleksandra Pieniążek, Malwina Radzioch, Klaudia Sosińska, Marta Wystalska;
    Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
    Miejsce V – Karol Chrzęstek, Jakub Ćwieląg, Wiktor Janik, Szymon Kmiecik, Błażej Matyja, Antoni Mika;
    Powiatowych Zawodach w Szachach w kategorii dziewcząt I miejsce – Nikola Krawczyk, Małgorzata Siódmak
    Międzygminnych Zawodach w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt
    III miejsce – D. Gburek, M. Mazur, M. Rendak, S. Schauster, M. Matyja, E. Stemplewska, J. Wachowska, K. Grabowska, N. Głuch, N. Matuszczyk;
    Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej dziewcząt – „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku
    III miejsce – D. Gburek, M. Mazur, M. Rendak, S. Schauster, M. Matyja, E. Stemplewska, J. Wachowska, K. Grabowska, N. Głuch, N. Matuszczyk
  • ZAWODY SPORTOWE GIMNAZJUM
    Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
    miejsce III – J. Bogus, M. Kierat, J. Tekieli, E. Boryń, K. Grajcar;
    Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
    miejsce VI – J. Bogus, M. Kierat, J. Tekieli, E. Boryń, K. Grajcar;
    Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
    VII miejsce – P. Wystalski, R. Krawczyk, K. Kierat, Ł. Pietrzak, J. Brodziak, M. Paliwoda;
    Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Powiatu Kłobuckiego
    III miejsce – Sz. Matyja, K. Kierat, M. Stemplewski, M. Woźny, B. Piechel, D. Kała, J. Ligenza, K. Krawczyk;
    Powiatowych Zawodach w Szachach drużynowych
    Dziewczęta IV miejsce – Ewa Zabawa, Adrianna Ślusarczyk
    Chłopcy VII miejsce – Kacper Kosmatka, Grzegorz Wręczycki
Podziel się na: