Klasy 8 w Energylandii

29 maja 2026

25 maja uczniowie klasy 8 a wraz z opiekunami wyruszyli do Rodzinnego Parku Rozrywki „Energylandia” w Zatorze. Gdy wybiła godzina 10 z wypiekami na twarzy ruszyliśmy w kierunku atrakcji, które oferuje Park. Do naszej dyspozycji czekało aż 70 różnorodnych atrakcji, tj. 40 urządzeń rozrywkowych, 12 rollercoasterów, 20 interaktywnych gier i zabaw, 4 sceny widowiskowe, kino 7D, pokazy edukacyjne. Dzięki czterem dokładnie wytyczonym strefom zabawy największy w Polsce park rozrywki jest bezpieczny i atrakcyjny dla grup w każdym wieku. My jednak przede wszystkim chcieliśmy zmierzyć się z Hyperionem, Zadrą oraz stawić czoła przejażdżce na SpeedWaterCoaster. I oczywiście daliśmy radę, a uśmiechom nie było końca.Po godzinie 18 zmęczeni, ale szczęśliwi opuściliśmy Park,a następnie bezpiecznie wróciliśmy do domu.

Taka forma wycieczki była świetną okazją do poznania nowych miejsc, spędzenia czasu razem, pokonania swoich lęków. Zapewniła doskonałą formę integracji i wspólnej zabawy z rówieśnikami.

Accessibility