Wybory do Samorządu Uczniowskiego
22 maja 2026
Miło nam poinformować, że w wyborach do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2026/2027 przewodniczącą SU została Nadia Jelonek z kl. 6b, z-cą przewodniczącego Kornelia Kubicka z kl. 7b, sekretarzem Lena Mrozek z kl. 6b. Weronice Karbowiak z kl. 5a serdecznie gratulujemy zaangażowania i oddanych głosów oraz zapraszamy do współpracy.



