Klasy 4 na wycieczce

19 grudnia 2022

Dnia 9 grudnia 2022r. uczniowie klasy 4a i 4b udali się wraz z wychowawcami i opiekunem do kina na film „Świąteczna niespodzianka” oraz do Stacji Grawitacji w Częstochowie.
Uczniowie swoją wycieczkę rozpoczęli od udania się do do kina na film opowiadający o dziewczynce o imieniu Marianna, która zauważa misia na loterii fantowej podczas jarmarku świątecznego. Od początku czuje z nim niesamowitą więź. Ale niestety dla niej, nasz miś ma inne plany gdyż pragnie aby wygrał go ktoś bogaty. Taki ktoś kto nauczy go wszystkiego o świecie ludzi i będzie podróżował z nim po całym świecie. Marianna ma czas tylko do Świąt aby przekonać misia o tym co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze.
Celem naszej wycieczki było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie zainteresowania sportem. Po krótkim instruktażu i profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora uczniowie rozpoczęli sportowe szaleństwa. Korzystali z szeregu atrakcji m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych, basenów wypełnionych gąbkami, trasy w parku linowym oraz ścian wspinaczkowych. Pozytywnie zmęczeni wróciliśmy do Przystajni.

Accessibility