Office 365 dla uczniów

2 listopada 2020

Wdrożenie usługi Office 365
W naszej szkole kładziemy nacisk na rozwój, ewaluację i dostosowanie naszej placówki do technologicznych innowacji. Szczególnie ważne, wraz z wprowadzaniem nowych technologii, staje się zagwarantowanie bezpieczeństwa w korzystaniu z cyfrowych usług wszystkim użytkownikom.
Po wprowadzeniu dziennika elektronicznego, nadszedł czas na kolejne przedsięwzięcia. Wdrażamy usługę Office 365.

Office 365 to zbiór aplikacji dostępnych z serwerów Microsoft.
Dzięki Office 365 można być w stałym kontakcie z innymi uczniami.
Wszyscy znamy takie aplikacje spod znaku Microsoft jak: Word, Excel, Outlook czy PowerPoint.

Office 365 to ten sam pakiet Office, który już znasz, ale o wiele lepszy! Office 365 to Twoje biuro obsługiwane w chmurze, dzięki temu możesz uzyskać dostęp do swoich aplikacji i plików niemal z każdego miejsca — komputera PC, komputera Mac, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych.

Strona miscrosoft.com.pl

W skład produktu wchodzą:
• internetowe wersje aplikacji Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Sway (działają w przeglądarce i wymagają połączenia z Internetem),
• dysk OneDrive,
• kilka innych usług Microsoft.
Wszystkie produkty dostępne w ramach pakietu Office 365 świadczone online są automatycznie aktualizowane, zatem użytkownik korzystający z produktu używa zawsze najnowszej wersji.

Zalety pakietu Office 365
Mobilność i dostępność – można go uruchomić w dowolnym miejscu i czasie. Dokumenty oraz pliki współdzielone można przeglądać z poziomu komputera, laptopa, tabletu lub nawet smartfona.
Bezpieczeństwo i zabezpieczenia – Office jest bezpieczny, pliki i dokumenty są zabezpieczone przez oprogramowanie anty-spam oraz anty-malware. Office 365 korzysta z wiarygodnego systemu, który zabezpiecza w 100% przed znanymi wirusami.
Udostępnianie witryn, plików i dokumentów – dokumenty, które tworzymy w programie Word, Excel, PowerPoint, możemy w bardzo szybki sposób udostępnić innym osobom.

Logowanie do systemu

Wszystkie szczegóły oraz login i hasło do swoich kont otrzymacie w wiadomościach do rodziców .
Do Office 365 logujemy się na stronie https://portal.office.com.

Po zakończeniu pracy, należy pamiętać o wylogowaniu się z systemu.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z USŁUGI OFFICE 365

Accessibility