Pierwszy dzień wiosny !

21 marca 2023

Wiosna, wiosna ach to ty!!!! Wiosna już zawitała do naszej szkoły dzięki Samorządowi Uczniowskiego, który za zgodą dyrekcji szkoły po raz kolejny organizuje tzw. „TYDZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI”.

W pierwszym dniu obchodziliśmy DZIEŃ PIEGA I AKADEMII PANA KLEKSA. Na twarzach uczniów i nauczycieli pojawiły się kolorowe piegi, a niektórzy uczniowie tak jak np. Zuzanna Biernacka z klasy 4 wystąpili w przebraniu Pana Kleksa.

We wtorek czyli w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, każda klasa miała zadanie ubrać się w kolorze wyznaczonym przez SU. Grono pedagogiczne również integrowało się z uczniami przychodząc w tym dniu kolorowo ubranym. Klasy 1-3 pięknie prezentowały się w kolorowych strojach i przepięknych wiosennych opaskach. Każda klasa zaprezentowała również swój talent muzyczny śpiewając piosenki o wiośnie.

21 marca to Światowy Dzień Zespołu Downa czyli Dzień Kolorowej Skarpetki dlatego można było zauważyć na stopach uczniów i nauczycieli kolorowe skarpetki.

W tym dniu rownież na sali gimnastycznej odbyły się Randki w ciemno. Zwycięskie pary otrzymały od SU bony upominkowe na randkę przy pizzy do Zajazdu Przystajń. Wszyscy świetnie się bawili. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z minionych oraz nadchodzących wydarzeń. Opiekunowie SU

Accessibility