W Święta Wielkanocne, po pierwsze bezpieczeństwo…

31 marca 2021

Trudna sytuacja związana z COVID-19 wymaga ograniczenia naszej aktywności społecznej – niestety także podczas Świąt Wielkanocnych.

Pamiętajmy o zachowaniu dystansu, dezynfekcji rąk, noszeniu maseczki i częstym wietrzeniu pomieszczeń.

Jeśli chcemy wrócić do czasów sprzed pandemii, musimy być odpowiedzialni. Powinniśmy więc rozważyć, czy w okresie świąt nie ograniczyć naszych kontaktów wyłącznie do grona najbliższej rodziny, a ewentualne spotkania przełożyć na inny, bardziej bezpieczny czas. Wiele zależy od nas samych. Dbajmy o siebie i swoją rodzinę.

Sytuacja, w której się znaleźliśmy w sposób szczególny wystawia nas na próby wytrzymałości, jednak mamy głęboką nadzieję, iż pokonując trudności z dnia na dzień za jakiś czas doczekamy się dnia, iż będą tylko złym wspomnieniem, a nasze życie wróci na tory „normalności”.

Nauczyciele i pracownicy szkoły także liczą na to, iż nasi Drodzy Uczniowie w niedługim czasie zasiądą w szkolnych ławkach, a ich wesoły gwar ponownie wypełni szkolne korytarze. I z tą nadzieją oczekujemy dnia, kiedy nasz wspólny kontakt nie będzie ograniczał się do widoku z ekranu komputera.

Dbajmy o siebie, aby wizja ta ziściła się jak najprędzej …

Accessibility